Orzaks İlaç, sağlık ve iyi yaşam alanındaki başarılı çalışmaları ödüllendirerek sektörün gelişimine katkı sağlamayı amaçlayan Golden Pulse Awards’ta Yılın En Başarılı Lansmanı/Re-Lansmanı, Yılın En Başarılı Eczacı Eğitimi/Etkinliği ve Yılın En Başarılı İlaç Dışı Ürünü kategorilerinde ödül kazandı. 

Alyors Grup bünyesindeki Orzaks İlaç, bu yıl "Kalbini ortaya koy" çağrısıyla düzenlenen Golden Pulse Awards’ta, Day2Day MagPlus markası ile Yılın En Başarılı Lansmanı/Re-Lansmanı, Orzaks Akademi ile Yılın En Başarılı Eczacı Eğitimi/Etkinliği ve Ocean Extramag ürünü ile Yılın En Başarılı İlaç Dışı Ürünü ödüllerine layık görüldü. 

BUYURGAN: OPERASYONEL MÜKEMMELLİĞİ GELİŞTİRMEK İÇİN TEKNOLOJİYE YATIRIM YAPIYORUZ BUYURGAN: OPERASYONEL MÜKEMMELLİĞİ GELİŞTİRMEK İÇİN TEKNOLOJİYE YATIRIM YAPIYORUZ

Sektörün en değerli organizasyonlarından birinde üç ödül birden almanın gururunu ve mutluluğunu yaşadıklarını aktaran Orzaks İlaç Pazarlama Müdürü Müge Turan, "Sektörün içinden doğan bir şirket olarak, ‘Sağlığa hediye’ mottosuyla AR-GE'ye dayalı doğal ve yenilikçi ürünler geliştiriyoruz. İşimiz sadece üretmek değil, üretirken bir parçası olduğumuz sektöre ve ülkemiz ekonomisine de katkı sunmaya gayret ediyoruz. Bu bakımdan Orzaks Akademi'nin ödüllendirilmesi, bizlere ne kadar doğru yolda olduğumuzu işaret ediyor. Güçlü bir magnezyum desteği sunan Ocean ExtraMag ile Day2Day MagPlus için hazırladığımız re-lansman kampanyasının da ödülle layık görülmesi bizi çok mutlu etti. Emeği geçen herkese ve çalışmalarımızı ödüle layık gören tüm jüri üyelerine teşekkürlerimizi sunarız” dedi. 

Golden Pulse Awards, MD Magazin tarafından her yıl sağlık ve iyi yaşam alanında faaliyet gösteren tüm paydaşların, ekiplerin ve kişilerin yaptığı başarılı çalışmaları ödüllendirmek ve sektöre katkı sağlamak amacıyla düzenleniyor.

ADVERTORİAL YAYIN

Kaynak: