Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz, 2021-2022 eğitim-öğretim yılının sona ermesi nedeniyle bir mesaj yayımladı.
Başkan Eryılmaz mesajında, “ Büyük bir umutla başladığımız 2021 - 2022 eğitim ve öğretim yılını bugün itibariyle geride bıraktık. 
Sevgili öğrenciler, hayatımızın her alanında olduğu gibi okul sürecinde verdiğiniz emeklerin ve fedakarlıkların sonucu olarak bugün karnelerinizi alıyorsunuz. Karnelerinize yansımış olan notlar ne olursa olsun, bizler her zaman sizlerin yanındayız.
Öğrenciler ve öğretmenlerimiz için uzun ve yorucu bir eğitim öğretim yılı da geride kalırken, 2021 - 2022 eğitim öğrenim yılında öğrencilerimize yoğun çaba ve emeklerinden dolayı bütün okul idarecileri, öğretmen ve velilerimize teşekkür ediyorum.
Samandağ Belediyesi olarak çocuklarımızın yaz tatilini verimli geçirmeleri için kültür, sanat ve spor olmak üzere birçok branşta yaz kursları açtık. Çocuklarımız, ilgi alanları doğrultusunda kurslarımızdan ücretsiz olarak yararlanabilecekler.
Yoğun bir eğitim öğretim yılını daha geride bırakan idareci, öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ediyor güzel ve sağlıklı bir tatil geçirmelerini diliyorum.” ifadelerine yer verdi.
Foto-Haber:Neslihan Sağaltıcı