(İZMİR)- İzmir Bayraklı’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları başladı. Liseli gençler arasında basketbol, voleybol, tekvando ve badminton turnuvaları düzenlenirken; freestyle basketbol, futbol şovları, parkur, akrobasi ve break dans gösterileri de izleyenlere eğlenceli anlar yaşatacak. Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal, vatandaşları 19 Mayıs coşkusuna ortak olmaya davet etti.

Bayraklı’da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlama etkinlikleri başladı. Hafta boyunca sürecek spor müsabakaları ve şovlar ilçe genelindeki liselerde ve spor salonlarında renkli görüntülere sahne olacak. Etkinlikler kapsamında Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu'nda liseler arası basketbol, tekvando turnuvaları, badminton müsabakaları yapılacak. İlçe genelindeki liselerde ise genç yeteneklerin sahnede parlayacağı gösteriler ve şovlar izleyenlere keyifli anlar yaşatacak. Program çerçevesinde Bayraklı Amatör Spor Kulüpleri arasında futbol turnuvası gerçekleşecek, freestyle basketbol, parkur, akrobasi ve break dans gösterileri sunulacak. Etkinlik programına belediyenin sosyal medya hesaplarından ulaşılabilecek.

"HERKESİ BEKLİYORUZ"

Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal, “Binlerce gencimizi ve ailelerini 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarında bir araya getiriyoruz. Hafta boyunca düzenlenecek spor aktiviteleri ve gösterilerle ilçe genelindeki gençlerimizle bir arada olacağız. 7'den 70'e herkesi bu büyük coşkuya ortak olmaya davet ediyoruz” dedi.

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nden üreticiye sisleme makinesi desteği  Mersin Büyükşehir Belediyesi’nden üreticiye sisleme makinesi desteği 

 

Kaynak: anka