İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Beykoz Belediyesi, ilçenin sorunlarına ortak çözüm üretmek için buluştu İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Beykoz Belediyesi, ilçenin sorunlarına ortak çözüm üretmek için buluştu

(İSTANBUL)- Kartal Belediyesi, ‘Baharın Gelişi Annelerin Gülüşüyle Güzel’ sloganıyla Anneler Günü’nü birbirinden farklı etkinliklerle kutlamaya hazırlanıyor.

Neyzen Tevfik Meydanı’nda 11 Mayıs Cumartesi günü 10.00-19.00 saatleri arasında düzenlenecek ‘Anneler Günü Şenliği’ kapsamında çiçek taç atölyesi, kadın emeği pazarı, müzik dinletileri, canlı heykel, jonglör gösterileri gibi birçok etkinlik yer alacak.

Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından organize edilen şenlikte Kartallı kadınların, kent ekonomisine katılması, sosyal ve ekonomik hayatta desteklenmesi için hayata geçirilen, ‘Kadın Emeği Pazarı’ stantları meydanda yer alacak. 

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel de tüm annelerin Anneler Günü'nü kutlayarak, Kartallı anneleri ve çocukları düzenleyecekleri etkinliğe davet etti.

Kaynak: anka