CHP 7. Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Gaziantep'te polis helikopterinin düşmesi sonucu şehit olan pilotlarımız Cemil Gülen ve Levent Öztürk'e Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun” dedi.

Gaziantep Havalimanına gitmek için Hatay Havalimanından havalanan Emniyet Genel Müdürlüğü Havacılık Daire Başkanlığı envanterine kayıtlı EM 708 kuyruk numaralı helikopter dün gece düştü, iki pilot şehit oldu, teknisyen ise yaralı olarak kurtarıldı. CHP’nin 7. Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, X hesabından konuya ilişkin paylaşım yaptı. Kılıçdaroğlu’nun paylaşımı şöyle:

İLİÇ'TE AİLELER ARAMA KURTARMA FAALİYETLERİNİN DURDURULMASINA MADEN ALANINA YÜRÜYEREK TEPKİ GÖSTERDİ. AFAD YETKİLİSİ, AİLELERE GÜVENLİK KAMERASI GÖRÜNTÜLERİNİ İZLETTİ İLİÇ'TE AİLELER ARAMA KURTARMA FAALİYETLERİNİN DURDURULMASINA MADEN ALANINA YÜRÜYEREK TEPKİ GÖSTERDİ. AFAD YETKİLİSİ, AİLELERE GÜVENLİK KAMERASI GÖRÜNTÜLERİNİ İZLETTİ

“Gaziantep'te polis helikopterinin düşmesi sonucu şehit olan pilotlarımız Cemil Gülen ve Levent Öztürk'e Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun.”

Kaynak: anka