(ANTALYA) - Konyaaltı Belediye Başkanı Cem Kotan, hafta sonu Doyran ve Bahtılı Mahalleleri’nde vatandaşlarla ve esnafla buluştu. Başkan Kotan, “Daha yaşanabilir bir Konyaaltı için hep birlikte gece gündüz demeden çalışacağız” dedi.   

Başkan Kotan, hafta sonu ilk olarak Doyran Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu. Başkan Kotan, CHP Konyaaltı İlçe Başkanı Demet Gündüz ile Doyran Mahallesi sakinlerinden merhum Mehmet Öztürk için düzenlenen mevlüt yemeğine katıldı. Burada vatandaşlarla sohbet eden Kotan, daha sonra Doyran Mahallesi’nde bulunan pazar yerine giderek esnafla ve vatandaşlarla sohbet etti. 

'Balıkesir Dönüşüm Kongresi' için geri sayım başladı 'Balıkesir Dönüşüm Kongresi' için geri sayım başladı

“GECE GÜNDÜZ ÇALIŞACAĞIZ”

Esnaf ve vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılanan Başkan Kotan, pazar yeri esnafının ve vatandaşların sorunlarını ve beklentilerini dinledi. Başkan Kotan, “İlçemizin kırsal bölgesinden kent merkezine kadar her noktasında sizlerle beraber olmaya devam edeceğiz. Daha yaşanabilir bir Konyaaltı için hep birlikte gece gündüz demeden çalışacağız. Sorunlarınızı ve beklentilerinizi elimizden gelen en kısa sürede çözmeye hazırız” diye konuştu.  

MUTLULUKLARINA ORTAK OLDU 

Başkan Kotan, pazar akşamı ise ilk olarak Bahtılı Mahallesi’nde Hatice Sert ve Gökhan Yılmaz çiftinin, daha sonra da Çakırlar Mahallesi’nde Hasan Dikmen ve Melike Köse çiftinin nişan törenlerine katılarak, mutluluklarına ortak oldu. Çiftin nişan yüzüklerini takan Başkan Kotan, “Bugün çiftlerimizin bu güzel gününe katıldık. Bir ömür boyu mutlu olmanızı diliyorum” dedi.   

Kaynak: anka