(ANKARA)-  Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel’i ziyaret ederek, ikinci hizmet döneminde yapacağı projelerle ilgili bilgi verdi. 

Ankara’da bir dizi ziyaret gerçekleştiren Başkan Ömer Günel, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi’nde Genel Başkan Özgür Özel ile bir araya geldi. Günel, ziyaretinde CHP Genel Başkanı Özel’e, Kuşadası’nda ikinci döneminde gerçekleştireceği hizmet ve yatırımlar ile hayata geçirmeyi planladığı projeler hakkında bilgi verdi.

Belediye Başkanı Ömer Günel, ziyaretinde bir de sürpriz yaparak Genel Merkez tarafından yeni sahiplenilen ve 31 Mart doğumlu olduğu için ‘Zafer’ ismi verilen kediye, üzerinde isminin yazılı olduğu tasmayı hediye etti.

Başkan Ömer Günel ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, “Bugün Genel Başkan'ımız Sayın Özgür Özel’i CHP Genel Merkezi’nde ziyaret ettim. CHP Genel Merkezimizin yeni sahiplendiği 31 Mart doğumlu olan ve doğduğu gecenin anısına Zafer ismi verilen can dostu da bizlerleydi. Zafer’e küçük bir hatıra olması dileğiyle adının yazılı olduğu tasmayı hemşehrilerimiz adına hediye ettim. Uğur getirsin, nice zaferler bizimle olsun” dedi.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Çalık: “Her gününü bayram tadında yaşayan bir kent için durmaksızın çalışmaya devam ediyoruz” Beylikdüzü Belediye Başkanı Çalık: “Her gününü bayram tadında yaşayan bir kent için durmaksızın çalışmaya devam ediyoruz”

 

Kaynak: anka