Kuşadası Belediyesi’nde görev yapan memurlar, Tüm Yerel Yönetim Çalışanları Sendikası (TÜM YEREL-SEN) tarafından düzenlenen dayanışma toplantısında bir araya geldi. Toplantıda konuşan Belediye Başkan Yardımcısı Seyfi Seyhan Suvari, “Başkanımız Ömer Günel, bugüne kadar tüm çalışanlarının hakkını korudu ve enflasyon karşısında ezilmelerine izin vermedi” dedi.

Pera Düğün, Organizasyon ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen dayanışma toplantısında ilk olarak TÜM YEREL-SEN’in bugüne kadar gerçekleştirdiği çalışmalar ve faaliyetler hakkında bilgi verildi. Daha sonra Kuşadası Belediye Başkan Yardımcısı Özgür Batçıoğlu, memurlardan gelen soruları cevapladı. Toplantının sonundaysa TÜM YEREL-SEN Aydın Şube Başkanı Mehmet Bozkurt tarafından Kuşadası Belediye Başkan Yardımcısı Seyfi Seyhan Suvari’ye çiçek takdim edildi.

Toplantıda konuşan TÜM YEREL-SEN Aydın Şube Başkanı Mehmet Bozkurt, “Her zaman çalışanlarının yanında olan Kuşadası Belediye Başkanı Sayın Ömer Günel’e tüm memur arkadaşlarımın haklarını gözetmekte gösterdiği hassasiyet dolayısıyla teşekkür ediyorum” dedi.

“BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ”

Kuşadası Belediye Başkan Yardımcısı Seyfi Seyhan Suvari ise “Başkanımız Ömer Günel, bugüne kadar tüm çalışanlarının hakkını korudu ve enflasyon karşısında ezilmelerine izin vermedi. Bir sonraki görev döneminde de tüm çalışanlarının hakkını yetki ve imkanları dahilinde korumaya devam edecek. Tüm çalışanlarımızla 5 yıl boyunca hemşehrilerimiz için kesintisiz hizmet üretmek için çok çalıştık. Kuşadası Belediyesi olarak büyük bir aileyiz. Sizlere verdiğiniz emekler için minnettarız” diye konuştu.

 

 

Kaynak: anka