(MERSİN) - Mezitli Belediye Başkanı Ahmet Serkan Tuncer, Kadın Üretici Pazarı’nda çalışan emekçi kadınların Anneler Günü’nü kutladı. 

Başkan Tuncer, ilçede faaliyet gösteren Kadın Üretici Pazarı’nda çalışan emekçi kadınları unutmadı. Kadınlara çiçek hediye eden Tuncer, yerel yönetimlerdeki kadın temsiliyetinin güçlendirilmesi ve kadın emeğinin değerinin artırılmasının önemine vurgu yaptı. Tuncer, şöyle konuştu:

“Kadınlar, toplumun her alanında önemli bir rol üstleniyor. Sadece annelik değil, öğretmenlik, kahramanlık, arkadaşlık, babalık ve kardeşlik yapan tüm annelerimize saygılarımı iletiyorum. Kadın üretici pazarlarımızda emek veren, evinin ekonomisine katkı sunan tüm emekçi kadınların özverili çalışmaları takdire şayandır. Kadınların ekonomik ve sosyal hayatta daha fazla söz sahibi olmaları için yerel yönetim olarak elimizden gelenin fazlasını yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Bu vesile ile tüm annelerimizin, anne adaylarının ve annelik hayali kuranların anneler gününü kutluyorum.” 

Yunusemre Belediye Başkanı Balaban, sanayi esnafını dinledi  Yunusemre Belediye Başkanı Balaban, sanayi esnafını dinledi 

Kaynak: anka