Milli Savunma Bakanlığı (MSB), bugün sabah Kayseri 12'nci Hava Ulaştırma Üs Komutanlığı'ndan eğitim için kalkan bir C-160 uçağının teknik arıza nedeniyle acil iniş yaptığını bildirdi. Bakanlık'tan yapılan açıklamada, uçakta hafif hasar meydana geldiği ve pilotların ve mürettebatın sağlık durumunun iyi olduğu kaydedildi.

SAADET PARTİSİ İSTANBUL ADAYI BİROL AYDIN’DAN MURAT KURUM’UN ‘GAZZE’ AÇIKLAMASINA TEPKİ: "ONUN ADINA BEN UTANDIM" SAADET PARTİSİ İSTANBUL ADAYI BİROL AYDIN’DAN MURAT KURUM’UN ‘GAZZE’ AÇIKLAMASINA TEPKİ: "ONUN ADINA BEN UTANDIM"

MSB’ndan yapılan yazılı açıklamada, bugün sabah Kayseri 12'nci Hava Ulaştırma Üs Komutanlığı'ndan eğitim için kalkan bir C-160 uçağının arıza nedeniyle acil iniş yaptığı bildirildi. Bakanlık'tan yapılan açıklama şöyle:

"Kayseri 12’nci Hava Ulaştırma Üs Komutanlığından eğitim için kalkan bir C-160 uçağımız teknik bir arıza nedeniyle acil iniş yapmak zorunda kalmıştır. Uçağımızda hafif hasar meydana gelmiştir. Pilotlarımızın ve mürettabatımızın sağlık durumları iyidir."

 

Kaynak: anka