Şarkıcı Atilla Taş, Beşiktaş'ta bir barda çıkan olay sonrası polise mukavemet gösterdiği iddiasıyla tutuklandı. Eşi Meltem Taş ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

MANSUR YAVAŞ KEÇİÖREN'DE: "ANKARA İÇİN NE İSTEDİYSEK BAŞARILI OLMASIN DİYE HEPSİNE 'HAYIR' DEDİLER. YARIN BİR GÜN BUNLARIN HEPSİNİ TELEVİZYONDAN DA GÖSTERECEĞİZ" MANSUR YAVAŞ KEÇİÖREN'DE: "ANKARA İÇİN NE İSTEDİYSEK BAŞARILI OLMASIN DİYE HEPSİNE 'HAYIR' DEDİLER. YARIN BİR GÜN BUNLARIN HEPSİNİ TELEVİZYONDAN DA GÖSTERECEĞİZ"

Şarkıcı Atilla Taş barda karıştığı olay sonrası polise mukavemet gösterince tutuklandı. Şarkı Atilla Taş ve eşi, Beşiktaş'ta eğlendikleri barda iddiaya göre aşırı alkollü şekilde içeridekilere rahatsızlık verince dışarıya çıkarılmak istendi. Taş, işletmecilerle kavga etti. Olay yerine gelen polise de mukavemet gösterdiği öne sürülen Taş ve eşi gözaltına alındı. Bugün adliyeye sevk edilen Taş tutuklanırken eşi ise adli kontrol ile serbest bırakıldı.

Konuya ilişkin İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklama şöyle:

"23.12.2023 tarihi saat 00.50 sıralarında Beşiktaş ilçesi Köyiçi'nde bulunan bir eğlence yeri önünde bağırma ve çığlık sesi duyulması üzerine İstanbul Emniyet Müdürlüğü görevlilerince olay yerine intikal edilmiştir.

Yapılan kontrolde; Atilla Taş ve eşi Meltem Taş'ın eğlenmek için iş yerinde bulundukları sırada müşterilerle kavga ettikleri, işletme çalışanları tarafından dışarı çıkarıldıkları, bundan kaynaklı aralarında sözlü ve fiziki kavga çıktığı anlaşılmıştır.

Emniyet görevlilerince olaya müdahale edildiği esnada Atilla Taş ve eşi emniyet görevlilerine karşı fiziki temasta bulunarak hakaret, tehdit ve küfür etmiş, şahıslar görevlilerce yakalanarak gözaltına alınmıştır.

Konuyla ilgili yakalanan ve 'polise mukavemet, darp ve hakaret' suçlarından adli makamlara sevk edilen şahıslardan Meltem Taş hakkında adli kontrol hükümleri uygulanmış, Atilla Taş ise tutuklanarak Ceza İnfaz Kurumu'na teslim edilmiştir."

Kaynak: anka