MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, “Yerel seçim çalışmaları sırasında parti disiplini ve politikalarına aykırı davranışlar sergilemeleri nedeniyle Adana ilinin Karaisalı, Saimbeyli ve Yumurtalık ilçe başkanlıkları kapatılmıştır. Aynı gerekçeyle, Siyasi ve Yerel İşlerden Sorumlu Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Sözlü, başdanışmanlık görevinden alınmış olup, tedbirli olarak merkez disiplin kuruluna sevk edilmiştir” açıklamasını yaptı.  

MALATYA’DA 4.4 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM MEYDANA GELDİ MALATYA’DA 4.4 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM MEYDANA GELDİ

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Semih Yalçın, Adana’da üç ilçe başkanlığının kapatıldığını, Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Sözlü’nün bu görevinden alındığını bildirdi. Yalçın’ın sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle:

“Yerel seçim çalışmaları sırasında parti disiplini ve politikalarına aykırı davranışlar sergilemeleri nedeniyle Adana ilinin Karaisalı, Saimbeyli ve Yumurtalık ilçe başkanlıkları kapatılmıştır. Aynı gerekçeyle, Siyasi ve Yerel İşlerden Sorumlu Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Sözlü, başdanışmanlık görevinden alınmış olup, tedbirli olarak merkez disiplin kuruluna sevk edilmiştir.”

Kaynak: anka