(ADANA) - Seyhan Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü, 2024 yılı Emlak, Çevre Temizlik İlan ve Reklam vergilerinin birinci taksit son ödemelerinin 31 Mayıs olduğunu hatırlattı.

Seyhan Belediyesi vergi mükelleflerine ödeme hatırlatmasında bulundu. Seyhanlı mükelleflerin; vergilerini rahatlıkla ödeyebilmeleri için gerekli kolaylığın sağlandığının belirtildiği açıklama şöyle:

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nden sürücülere Mihalıççık Sazak Yolu uyarısı  Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nden sürücülere Mihalıççık Sazak Yolu uyarısı 

“Ödemeler, Seyhan Belediyesi merkez bina veznelerinde nakit olarak veya kredi kartı ile yapılabilmektedir. Online ödeme işlemleri Seyhan Belediyesi’nin www.seyhan.bel.tr web sitesinde E-Belediye modülü ve E-devlet üzerinden gerçekleştirilmektedir.”

HİZMET BÜROLARINDA KREDİ KARTI İLE ÖDEME YAPILABİLİYOR

Seyhan Belediyesi Gürselpaşa ve Yeşilyurt hizmet bürolarında, ödemelerin sadece kredi kartı ile yapıldığı, mükelleflerin cezalı ödeme durumuna düşmemeleri ve mağdur olmamaları için ödeme merkezlerinde bulunan veznelerin, mayıs ayının son haftasında 25 Mayıs Cumartesi ve 26 Mayıs Pazar günleri de açık olacağı belirtildi.

 


Kaynak: anka