Söke Belediye Başkanı Mustafa İberya Arıkan, Bedesten Kurs Merkezi’ni ziyaret ederek kadın kursiyerlerle bir araya geldi.

Söke Halk Eğitim Merkezi iş birliği ile yaşama geçirilen hobi ve meslek edindirme kurslarına katılan kadın kursiyerlerle buluşan Başkan Arıkan, Bedesten Kurs Merkezi’nde salonları gezerek vatandaşlarla sohbet etti. Arıkan, zumba, resim, pilates ve deri atölyelerini de gezdi, kursiyerlerin sorunlarıyla ilgilendi. 

Kurs Merkezi’nde yapılan işlemleri anlatan Başkan Arıkan, gelecek dönemde şartları çok daha iyi hale getireceğinin müjdesini verdi. Sökeli kadınlarla şehirde yaşanan sıkıntılarını konuşan ve çözüm yollarını anlatan Başkan Arıkan, “Yıllardır yapılmayanları ben kısa sürede toparladığımı düşünüyorum. Biz projelerimizi açıklayacağız, ne yapacağımızı anlatacağız. İnşallah nasip olursa bir beş sene güzel, huzurlu, yaşanabilir bir Söke hedefliyoruz. Bütün olanaklarımızı bahane üretmeden şehrimiz için seferber edeceğiz. Ben kendimi feda ediyorum Söke'ye. Sizleri seviyorum, saygılar sevgiler” dedi. 

 

 Kaynak: anka