Başkan Karaçay Ankara’da Temaslarda Bulundu Başkan Karaçay Ankara’da Temaslarda Bulundu

Samandağ Kaymakamı Emre Dündar "23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.  
Kaymakam Dündar mesajında şu ifadelere yer verdi. “Tarih boyunca esaret zinciri vurulamamış milletimizin küllerinden yeniden doğuşunun simgesi olan Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin 104. kuruluş yıl dönümünü kutlamanın gururunu yaşıyor, sevgili çocuklarımızın sevincini paylaşıyoruz.
Kuşkusuz, yetişkinlerin yönettiği bir dünyada yaşıyoruz ve biliyoruz ki bu yetişkinlerin hepsi bir zamanlar çocuktu. Bu yüzdendir ki 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlarken geleceğe yön verecek çocuklarımızın; hayata hazırlanmalarının ve eğitimlerinin ne denli önemli olduğu bilinen bir gerçektir. Onları geleceğe hazırlamanın, aslında kendi geleceğimize, ülkemizin geleceğine katkıda bulunmak anlamına geldiğinin idraki içindeyiz.
Bu duygu ve düşüncelerle, başta Türkiye Büyük Millet Meclisinin ilk başkanı olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, bize bu vatanı armağan eden tüm şehit ve gazilerimizi bir kez daha rahmetle ve minnetle yâd ediyor, çocuklarımızın ve tüm dünya çocuklarının bayramını en içten duygularımla kutluyorum.”
Haber Merkezi

Editör: Nezahat Fırıncıoğulları