Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Samsunlular Derneği üyeleriyle Çamlıca Mahallesi’nde düzenlenen iftarda buluştu.

Başkan Ataç, Samsunlular Derneği yönetimi ve üyeleriyle iftarda bir araya geldi. Çamlıca Mahallesi’nde bulunan dernek binalarının önünde gerçekleşen iftar programına Başkan Ataç’ın yanı sıra CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer de katıldı. 

İftar sofrasında Samsunlular ile birlikte oruç açan Başkan Ataç, vatandaşların Ramazan ayının hayırlı olmasını diledi. İftar sonrası dernek binasında vatandaşlar ile bir araya gelen Ataç, şöyle konuştu:

“Ramazan dayanışma, paylaşma ayıdır. Bu iki kelime gerçekten çok değerlidir. Hep söylüyorum iftar sofrası çok farklıdır. Çünkü hiçbir insanın ayırt edilmediği bir sofradır. Bu sofrada insanlar hem sosyalleşiyorlar hem de dini ritüellerini yerine getiriyorlar. Dernek çatınız o kadar sıcak ki her zaman en iyi şekilde karşılıyorsunuz. Çok mutlu oluyorum. Size hizmet getirmek benim için onur verici. Bugüne kadar ilişkilerimiz hep iyi oldu. Belediye başkanı olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalıştık. Her zaman söylediğim gibi en iyi siyaset en iyi hizmettir. Yeni dönemde de çalışmalarımız ve yatırımlarımız devam edecek.”

Dernek Başkanı Kamil Demir de kendilerine verilen desteklerden dolayı Ataç’a teşekkürlerini iletti.

 


Kaynak: anka