Torbalı'nın 'Mega Projesi' olarak adlandırılan meydan ve otopark projesinin inşasında sona gelindi. Birinci etabın tamamlanmasına kısa bir süre kalırken; Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, proje alanında incelemelerde bulundu.

Torbalı'nın 'Mega Projesi' olarak adlandırılan meydan ve otopark projesinin inşasında, çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Günün her saatinde farklı kullanıcı gruplarına hitap edebilecek açık sosyal alanlar içerin bir meydan ve park yeri problemlerini çözecek bir otopark düzenlemesi amacıyla yola çıkan Torbalı Belediyesi, kısa süre içerisinde projenin 1. etabında sona yaklaştı. Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin de proje alanında incelemelerde bulundu.

TEKİN: "MEYDAN İLÇEMİZE ÇOK YAKIŞACAK"

Başkan Tekin, proje hakkında bilgi alırken, çalışmaların kısa sürede tamamlanacağını belirtti. Yeni meydan projesinin ilçeye çok yakışacağını vurgulayan Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, yaptığı paylaşımda, “İlçemize vizyon katacak, zemin altı iki kat otoparklı Mega Meydan Projemizin birinci etap kaba inşaatının tamamlanmasına çok az kaldı. Hem otopark sorununu çözecek hem de Torbalı’mıza yeni bir görünüm sağlayacak olan meydan ilçemize çok yakışacak” ifadelerini kullandı.

Kaynak: anka