Turgutlu Belediyesi, ihtiyaç sahibi ailelere yakacak desteğinde bulunuyor. Belediye Başkanı Çetin Akın, "Park ve Bahçeler Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz tarafından her yıl kentimizde gerçekleştirilen budama çalışması ile fırtına sonucu devrilen ağaçlardan elde ettiğimiz odunları ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştırıyoruz. Göreve geldiğimiz günden itibaren 8 bin ihtiyaç sahibi ailemizin yuvalarını ısıttık. Bu yıl hedefimiz 2 bin 500 ailemize daha yakacak yardımında bulunarak toplamda 10 binden fazla ihtiyaç sahibi ailemize destek olmak" dedi.

Atakum Belediyesi Ekiplerinden Yoğun Kar Mesaisi Atakum Belediyesi Ekiplerinden Yoğun Kar Mesaisi

Turgutlu Belediyesi, ihtiyaç sahibi ailelere yakacak desteği sağlıyor. Kent genelinde yapılan budama ve kötü hava şartlarında devrilen ağaçlardan elde edilen odunlar, Turgutlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü Şantiyesi'nde hazırlanarak ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılıyor.

Turgutlu’da yaşayan tüm vatandaşlar için sosyal belediyecilik faaliyetlerinden taviz vermeyeceklerini ifade eden Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Park ve Bahçeler Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz tarafından her yıl kentimizde gerçekleştirilen budama çalışması ile fırtına sonucu devrilen ağaçlardan elde ettiğimiz odunları ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştırıyoruz. Elde edilen odunları şantiyemizde yakacak haline getirerek dar gelirli ailelerimizin soğuk kış aylarını rahat geçirebilmeleri için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Göreve geldiğimiz günden itibaren 8 bin ihtiyaç sahibi ailemizin yuvalarını ısıttık. Bu yıl hedefimiz 2 bin 500 ailemize daha yakacak yardımında bulunarak toplamda 10 binden fazla ihtiyaç sahibi ailemize destek olmak. Turgutlu’muzda yaşayan tüm vatandaşlarımız için sosyal belediyecilik faaliyetlerimizden taviz vermeyeceğiz” dedi.

Kaynak: