(ANKARA) - Türk Telekom’un gençlik markası Selfy, özgür ve keyifli dünyasını müzik ve sporla üniversite kampüslerine taşıyor. “Her Anın Sponsoru Selfy Kampüste” konseptiyle 16-30 Mayıs günleri arasında üniversitelerde konserler, basketbol turnuvası, çeşitli yarışmalar ve birbirinden renkli aktiviteler düzenlenecek.  

Türk Telekom’un gençlerin her anına değer katan gençlik markası Selfy, birbirinden özel etkinlikleri öğrencilerle buluşturmayı sürdürüyor. ‘Her Anın Sponsoru Selfy Kampüste’ konseptiyle düzenlenen Türk Telekom Selfy Fest’24; bu yıl 16-30 Mayıs 2024 tarihleri arasında Erzurum, Antalya, Eskişehir, Isparta ve İzmir’de gerçekleştirilecek. Festival kapsamında Mert Demir, Fatma Turgut ve Gripin sevilen şarkılarını üniversitelilerle seslendirecek. Festivalde DJ performanslarının yanı sıra üniversite kulüplerinin müzik grupları da ana sahnede performanslarını sergileme fırsatı yakalayacak. 

Yüz binlerce öğrencinin katılacağı Selfy Fest’24, konserler, basketbol müsabakaları, oyun turnuvaları, sürpriz hediyeli yarışmalar ve birbirinden heyecanlı aktivitelere sahne olacak. Üniversite kampüslerinde gün boyu sürecek etkinliklerle gençler, her anın keyfini doyasıya çıkaracak. 

BtcTurk, Vadi Açıkhava'nın ana sponsoru oldu BtcTurk, Vadi Açıkhava'nın ana sponsoru oldu

Selfy Fest’24’te; Türkiye Basketbol Federasyonu’nun katkılarıyla ‘Selfy3X3’ Basketbol Turnuvası yapılacak. Üçer kişiden oluşan takımlar tek pota konseptinde maç yapacak, üniversitelerinde birinci olan takımlar ve en iyi ikinciler 30 Mayıs’ta İzmir Ege Üniversitesi’nde düzenlenecek büyük finalde mücadele edecek. Büyük finalde şampiyon olan takım, A Milli Basketbol Takımı’nın, İstanbul’da oynayacağı bir maçta Türk Telekom tarafından ağırlanacak. Selfy3X3 Basketbol Turnuvası’na katılım için kayıtlar üniversiteler ve https://www.selfy.com.tr/ adresinden yapılabilecek. 

Selfy Fest’24 etkinlik takvimi ise şöyle:

-16 Mayıs Perşembe - Erzurum Atatürk Üniversitesi 

-21 Mayıs Salı - Antalya Akdeniz Üniversitesi

-23 Mayıs Perşembe- Eskişehir Anadolu Üniversitesi   

-28 Mayıs Salı - Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi

-30 Mayıs Perşembe - İzmir Ege Üniversitesi  

ADVERTORIAL YAYIN

Kaynak: anka