HABER: EDDA SÖNMEZ

(İSTANBUL) - Ünlü şarkıcı Kalben, İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince Cihangir'deki evinde gözaltına alındı.

Usta öğreticiler Ankara'dan seslendi: Özlük haklarımızın verilmesini istiyoruz Usta öğreticiler Ankara'dan seslendi: Özlük haklarımızın verilmesini istiyoruz

Konuya ilişkin İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nden paylaşılan bilgi notuna göre, ünlü şarkıcı Kalben Sağdıç'ın Beyoğlu Cihangir'deki evinde arama yapıldı. Yapılan arama sonucunda evde, 3 parça halinde toplamda daralı ağırlığı 15 gr gelen skunk maddesi ele geçirildi. Evde bulunan 2 bin avro, 750 dolar ve bin 500 lira paraya da el kondu. Şarkıcı hakkında uyuşturucu ve uyarıcı maddelerin imal ve ticaretini düzenleyen TCK. 188. maddeye göre işlem yapıldığı belirtildi.

"ECZANEDEN O KADAR ÇOK TAKVİYE EDİCİ İLAÇ VE VİTAMİN ALDIM Kİ..."

Ünlü şarkıcının sosyal medya hesabından yapılan son paylaşımlarından birinde, "Bugün eczaneden o kadar çok takviye edici ilaç ve vitamin aldım ki artık ölümsüz olmalıyım diye şakalaştık. Öte yandan, kaygılı/izolasyona müsait/korkuyla yönetilen yanımı dengelemeye ayırdığım enerjiyi unutmamak adına buraya not alıyorum. Okuma vaktinize şükran ve sevgiyle" diye yazdığı görüldü.

 

Kaynak: anka