Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Nusret Senem ve partinin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Utku Reyhan ANKA Haber Ajansını ziyaret etti.

Nusret Senem, tarikatların ve FETÖ'nün büyük tehlike oluşturduğunu vurgulayarak, bunlarla mücadele edilmesi gerektiğini belirtti.

Utku Reyhan da seçim çalışmalarına ilişkin bilgi verdi. CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş ile AKP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok’un tarzlarının birbirine benzediğini söyleyen Reyhan, “AK Parti belediyesinde ne görüyorsak CHP belediyesinde de aynısını görüyoruz. CHP’nin, kendi ilkesi olan halkçılıkla ilgisi bulunmayan uygulamaları var. Biz Türkiye’yi kısır bir sürece sokan ikili yapıya isyan ediyoruz. Belediye hizmetleri kamu hizmeti olarak verilmiyor, şirketlere bölünmüş durumda.” dedi.

ADALET BAKANI YILMAZ TUNÇ: "DİYARBAKIR SUR BELEDİYESİ’NDE ATATÜRK VE ERDOĞAN’A HAKARET İDDİASIYLA GÖZALTINA ALINAN ŞÜPHELİ TUTUKLANDI" ADALET BAKANI YILMAZ TUNÇ: "DİYARBAKIR SUR BELEDİYESİ’NDE ATATÜRK VE ERDOĞAN’A HAKARET İDDİASIYLA GÖZALTINA ALINAN ŞÜPHELİ TUTUKLANDI"

Reyhan, ziyaret ettikleri birçok mahalle ve köyün büyük sorunları bulunduğunu belirterek, mevcut politikalarla bu sorunların çözülemeyeceğini kaydetti.

 

Kaynak: anka