(İSTANBUL) - Türkiye’deki ilk ve tek Mercedes-Maybach S-Serisi Night Series Edition, Maybach Boutique Fişekhane’de tanıtıldı. Night Series paketi, gösterişli iç ve dış tasarımının yanında öne çıkan özellikleriyle Maybach portföyüne yeni ve geceye yaraşır bir görünüm getiriyor. 

Batı Anadolu Grubu şirketlerinden Batıbeton’a Ege Bölgesi Sanayi Odası’ndan ödül Batı Anadolu Grubu şirketlerinden Batıbeton’a Ege Bölgesi Sanayi Odası’ndan ödül

Türkiye’deki ilk ve tek Mercedes-Maybach S-Serisi Night Series Edition, 4 Haziran’da dünyadaki 8 mağazadan biri olan Maybach Boutique Fişekhane’de özel bir etkinlikte tanıtıldı. Night Series Edition ile markanın seçkin portföyünü geliştirirken, Mercedes-Maybach’ın sunduğu lüks ve rafine sportifliği farklı bir seviyeye taşıyor.

Koyu krom unsurlar, ışığı kesilmiş bir mücevher gibi yakalayan yüzeyler ve Maybach tasarımını yeni bir seviyeye taşıyan iç tasarım ile büyülü bir atmosfer yaratıyor. Night Series Edition ile hayran kitlesini genişletmeyi hedefleyen Mercedes-Maybach, hem iç hem dış tasarım detaylarıyla alışılmışın dışında olmanın güzelliğini vurgularken özel işçilik ve üst düzey kalitede de sınır tanımıyor. 

Mercedes-Maybach S-Serisi Night Series Edition için düzenlenen etkinlikte konuşan Mercedes-Benz İcra Kurulu ve Otomobil Grubu Başkanı Şükrü Bekdikhan, şunları söyledi:

“Dünyadaki 8 Maybach Boutique’ten biri olan bu özel mağazada, lüksü ve performansı birlikte sunan Türkiye’deki ilk ve tek Mercedes-Maybach S-Serisi Night Series Edition’ı sizlerle buluşturduğumuz için çok mutluyuz. Kişiye özel olarak üretilen bu özel araç, her detayında tutku ve el işçiliğinin izlerini taşıyor.”

Mercedes-Maybach S-Serisi Night Series Edition tasarımıyla çok farklı

Farlardaki pembe altın rengi ve koyu metalik krom unsurlar gibi değerli ayrıntılar, tasarımın zarif ve uzun siluetini daha da belirgin hale getirirken koyu krom ve siyah renk kaplamalı iki görünür egzoz borusuyla da vurgulanıyor. 

Ortalama yakıt tüketimi 14,1-13,8 l/100 km, ortalama CO₂ emisyonu 320-314 g/km olan Mercedes Maybach S-Serisi'nin ikonik iç tasarımındaki lüks, Night Series ile bir üst seviyeye taşınıyor. Maybach ayrıcalığı Siyah İnci nappa deri ile siyah veya koyu beyaz/siyah MANUFAKTUR iç tasarım varyantıyla genişletiliyor. Siyah/Siyah İnci nappa deri seçeneğindeki asil sedef efekti, altın-gri parlak şeritlerle iç mekânı öne çıkartıyor.

ADVERTORIAL YAYIN


Kaynak: anka