Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, Yeni Mersin İdman Yurdu tarafından düzenlenen El Ele 1. Lig’e Kampanyası’nın tanıtımına katıldı. Başkan Özyiğit, “El birliğiyle efsanemizi layık olduğu yerlerde göreceğiz” dedi.

Efeler Belediye Başkanı Atay, Efelerli Kadınlarla Kahvaltıda Buluştu Efeler Belediye Başkanı Atay, Efelerli Kadınlarla Kahvaltıda Buluştu

TFF 2. Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Yeni Mersin İdman Yurdu, TFF 1. Lig’e çıkmak için El Ele 1. Lig’e Kampanyası’nı tanıtarak, Mersinlileri takıma sahip çıkmaya davet etti. Kampanyanın tanıtım toplantısına Başkan Özyiğit’in yanı sıra Mersin Valisi Ali Hamza Pehlivan ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer de katıldı. 

Tanıtımda konuşan Başkan Özyiğit, şunları kaydetti:

“Kentimizin çok önemli bir değeri olan Mersin İdman Yurdu’muz için buradayız. Hayat paylaşmakla güzel. En önemli paylaşım alanlarından biri de bir spor takımının etrafından toplanarak heyecanı, mutluluğu ve bazen de hüznü paylaşmaktır. Bu paylaşımları yaşamak ve devam ettirmek için de takımlarımızın layık oldukları yerde olmalarını sağlamak gerekiyor. Bugüne kadar büyük bir özveriyle sürdürülen bir mücadele var. Bunun için başta Sayın Valime, Sayın Büyükşehir Belediye Başkanıma ve ilçe belediye başkanlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Tabii ki en büyük teşekkür de Mersin İdman Yurdu’nu büyük bir özveriyle sırtlayan Kulüp Başkanı Metin Saltık ve yönetimine. Neler yaşadıklarını takip ediyoruz. İyi günde, kötü günde takımının yanında olan ve asla yalnız bırakmayan taraftarımızı da unutmamak gerekiyor. Mersin İdman Yurdu için üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz. El birliğiyle efsanemizi layık olduğu yerlerde göreceğiz.” 

El Ele 1. Lig’e Kampanyası’na katılmak isteyen Mersinliler, İDMANYURDU yazıp 3313’e SMS atarak, takıma 33 TL’lik destekte bulunabilecek. 

Kaynak: anka