ESMA TURAN

Yerli ve Milli Parti’nin Muğla İl Başkanlığı binası hizmete açıldı. Açılış töreninde konuşan Genel Başkan Teoman Mutlu, "Yaklaşık 54 ilde resmi olarak kuruluşumuz gerçekleştirdik. Bu yaklaşan yerel seçimler öncesinde biz kanunen maalesef yerel seçimlere katılamıyoruz ama önümüzdeki ilk genel seçimlerde Yerli ve Milli Parti’nin damga vuracağını göreceksiniz" dedi.

Yerli ve Milli Parti’nin Muğla İl Başkanlığı ve Bodrum İlçe Başkanlığı binalarının açılışı, bugün Genel Başkan Teoman Mutlu’nun katılımıyla gerçekleştirildi. Yerli ve Milli Parti Muğla İl Başkanı Erhan Karaman, "Biz yerli ve milliyiz. Çağdaş ve evrenseliz. Herkese ilan ediyoruz, siyasette ezberleri bozmaya geldik. Partimizin ilkeleri doğrultusunda üstün çaba harcayacağız" diye konuştu.

"YERLİ VE MİLLİ PARTİ’NİN DAMGA VURACAĞINI GÖRECEKSİNİZ"

Muğla’nın merkez ilçesi Menteşe’de Muğla İl Başkanlığı binasının açılış töreninde konuşan Genel Başkan Teoman Mutlu ise şunları söyledi:

"Yerli ve Milli Parti'nin en önemli ilkelerinden bir tanesi umudunu yitirmiş, enerjisini kaybetmiş bir iktidar, karşısında da gerçekten inanılmaz kötü bir muhalefet var. Bu muhalefetin kötülüğünden dolayı da halkımız istemeye istemeye götürüp şu an ki istikrara, aslında istikrar olmayan istikrara oyunu vererek tercihini kullanıyor. İşte bu anlamda yola çıktık. Yerli ve Milli Parti gerçekten Türkiye’de muhalefeti dört dörtlük yapabilecek bir partidir. Bunu zaten ilerleyen dönemlerde hepiniz göreceksiniz. Özellikle bir başka konu teşkilatlarımızla alakalı. Yaklaşık 54 tane ilde resmi olarak kuruluşumuz gerçekleştirdik. Sayın Teşkilat Başkanımız Bekir Aktaş önderliğinde bütün işlerimizi kongre sürecine soktuk. 34 tane ilimiz neredeyse kongresini bitirmek üzeredir. Bu yaklaşan yerel seçimler öncesinde biz kanunen maalesef yerel seçimlere katılamıyoruz ama önümüzdeki ilk genel seçimlerde Yerli ve Milli Parti’nin damga vurduğunu göreceksiniz. Şu an ki yerel seçim öncesi ne yaptığını bilmeyen hem iktidar hem de muhalefet tarafı da birbirlerini yerken biz Yerli ve Milli Parti, teşkilatlarını sağlamlaştırıp gerçekten halkımızın hak ettiği refah seviyesine ulaştırmak için bütün kadrolarımızla çalışıyor ve projelerimizi ülkemize sunmuş olacağız.

"MUĞLA VE ÜLKE SİYASETİNDE EZBERLERİ BOZACAĞIZ”

Yerli ve Milli Parti Muğla İl Başkanı Erhan Karaman ise "Biz yerli ve milliyiz. Çağdaş ve evrenseliz. Herkese ilan ediyoruz, siyasette ezberleri bozmaya geldik. Partimizin ilkeleri doğrultusunda üstün çaba harcayacağız. Bu amaçla Muğla’da bayrağı teslim aldık. Hep birlikte ülkemizi ve kentimizin çok daha güzel yarınlara taşıyacağız. Muğla ve ülke siyasetinde ezberleri bozacağız” diye konuştu.

 

 

Kaynak: anka