(MANİSA)- Yunusemre Belediye Başkanı Semih Balaban, mahalle ziyaretleri kapsamında Barbaros ve Muradiye'ye gitti. Başkan Balaban, iki mahallede de ihtiyaçları belirleyerek vatandaşların sorunlarını çözecek projeleri hayata geçireceklerini söyledi.

Başkan Semih Balaban’ın ziyaretlerinin durağı, Barbaros ve Muradiye mahalleleri oldu. Bölgede teknik incelemelerin yapıldığı ziyaretlerde Balaban’a, Başkan Yardımcısı Yusuf Ataç, Fen İşleri Müdürü Fuat Balcı, Emlak ve İstimlak Müdürü Suat Yakupoğlu eşlik etti.

MURADİYE’YE SOSYAL TESİS, TAZİYE EVİ VE PARK YAPILACAK

Balaban, ziyaretleri sonrası yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nden üreticiye sisleme makinesi desteği  Mersin Büyükşehir Belediyesi’nden üreticiye sisleme makinesi desteği 

“Saha çalışmalarımız kapsamında Barbaros ve Muradiye mahallelerimizde teknik incelemelerde bulunduk. İncelemelerimiz sonucunda mahallelerimizin ihtiyaçlarını hızla karşılayacağız. İyilikseverler ile el ele vererek Muradiye Mahallemize park, sosyal tesis ve taziye evi kazandıracağız. Yunusemre Belediyesi, halkın belediyesidir ve çözüm odaklı belediyecilik anlayışı ile halkımıza hizmet edeceğiz.”

Başkan Balaban, ziyaretlerinde mahallelilerle ve esnafla da sohbet etti, talepleri dinledi.

Kaynak: anka