(MANİSA) - Yunusemre Belediyespor U15 Futbol Takımı, Kütahya'da yapılacak Türkiye Şampiyonası 1. Kademe Müsabakaları'nda Manisa'yı temsil edecek.

U15 Futbol İl Birinciliği'nde şampiyon olarak adını Türkiye Şampiyonası'na yazdıran Yunusemre Belediyespor, Manisa'yı Kütahya Grup Merkezi'nde temsil edecek. Mavi Beyazlılar, 14 ile 17 Mayıs 2024 tarihlerinde gerçekleşecek müsabakalarda Denizli, Yalova, Sakarya, Uşak ve Eskişehir temsilcileriyle karşı karşıya gelecek. 

Yunusemre Belediyespor U15 Futbol Takımı Antrenörü Mehmet Akif Kengel, şunları söyledi:

Kartal Belediye Başkanı Yüksel, SODEMSEN yönetimine seçildi Kartal Belediye Başkanı Yüksel, SODEMSEN yönetimine seçildi

''Sezon başında belirlediğimiz hedeflerden biri de Türkiye Şampiyonası'na katılmaktı. Bu hedefe ulaştığımız için gururluyuz. Kütahya'da şehrimizi en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağız. Kapasitelerinin maksimumunu vermeye çalışan oyuncularımızı kutluyorum. Şampiyonaya buruk bir sevinçle gidiyoruz. Yarı final maçında talihsiz bir kaza geçirerek başını beton duvara çarpan ve akabinde ameliyat olan futbolcumuz Emirhan Tecim'i şampiyonaya götüremeyeceğiz. Emirhan şampiyonluğumuza büyük katkılar yapan, çok yetenekli, geleceği parlak bir oyuncumuz. İnşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur ve aramıza döner.''

 

 

 

Kaynak: anka