Antalya Büyükşehir Belediyesi Antalya Su ve Atıksu İdaresi (ASAT) Genel Müdürlüğü, daha hızlı ve kaliteli hizmet sunmak amacıyla araç filosunu genişletti. Yaklaşık 20 milyon lira yatırımla ASAT’ın araç filosuna son teknoloji donanıma sahip hizmet araçları eklendi. Yeni alınan bir adet Mobil Afet Koordinasyon Dorsesi ve Tırı, bir adet vidanjör, bir adet kombine kanal açma aracı ve bir adet temiz su arazözü ile ASAT’ın araç sayısı bin 803’e çıktı.

Antalya'nın 19 ilçe ve 913 mahallesinde hizmet veren Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, daha hızlı ve kaliteli hizmet sunmak amacıyla araç filosunu genişletmeye devam ediyor. Bu kapsamda yaklaşık 20 milyon lira yatırımla ASAT’ın araç filosuna son teknoloji donanıma sahip hizmet araçları eklendi. Yeni alınan bir adet Mobil Afet Koordinasyon Dorsesi ve Tırı, bir adet vidanjör, bir adet kombine kanal açma aracı ve bir adet temiz su arazözü ile ASAT’ın araç sayısı bin 803’e çıktı.

Yenişehir Belediye Başkanı Özyiğit’ten Yeni Mersin İdman Yurdu’na Destek Yenişehir Belediye Başkanı Özyiğit’ten Yeni Mersin İdman Yurdu’na Destek

ASAT Genel Müdürlüğü Makine Bakım Onarım Şube Müdürü Doğan Karagöz, “Envanterimizi yükselterek Antalyamıza, şehrimize daha iyi hizmet götürmek, imalat, içme suyu ve kanalizasyon hatlarının tamamında sürdürülebilir bir hizmet getirmek amacıyla makine parkımızı güçlendiriyoruz" dedi. Karagöz şöyle devam etti:

"Vatandaşlarımıza daha hızlı hizmet, daha kaliteli hizmet sunabilmek ve özellikle doğal afetlerde ülkemize ve bölgemizde yaşanabilecek başta deprem, sel, orman yangını gibi birçok afette hızlı bir şekilde koordinasyonu ve iletişimi sağlayabilmek adına bölgedeki ekiplere yardımcı olmak adına Mobil Afet Koordinasyon Tırımızı, arazözlerimizi ve bütün iş makinelerimizi sevk etmek için makine parkımızı güçlendirmeye devam ediyoruz."

ASAT, yeni araçlarıyla birlikte imalat, içme suyu ve kanalizasyon hatlarının tamamında hızlı bir hizmet vermeye devam edecek.

Kaynak: