ADD: Eğitim Devriminin Yerli Ve Milli Ürünü, Köy Enstitüleri ! ADD: Eğitim Devriminin Yerli Ve Milli Ürünü, Köy Enstitüleri !

Hatay Kan Hastalıkları ve Bedensel Engelliler Koruma, Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği(HAKABEDER)’ den 14 Mart Tıp Bayramında anlamlı ziyaret.
HAKABEDER Başkanı Vahit Çay ve Yönetim Kurulu üyeleri Tıp Bayramı dolayısıyla Samandağ Devlet Hastanesi Başhekimi Züheyir Günal’ı ziyaret ederek bayramlarını kutladı.
HAKABEDER Başkanı Vahit Çay, ziyaretin ardından tüm doktorların 14 Mart Tıp Bayramını kutlayarak yaptığı açıklamada “Hatay Kan Hastalıkları ve Bedensel Engelliler Koruma, Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği olarak Samandağ Devlet Hastanesi Başhekimi Sn. Züheyr Günal'ı ziyaret edip 14 Mart Tıp Bayramını kutladık. Samandağ Devlet Hastanesinde Talasemi biriminin oluşturulması talebinde bulunduk. Ayrıca engelli otopark yerlerinin belirlenmesi konusunu dile getirdik. Bu konularla ilgileneceğini belirten Sn. Başhekimimize çok teşekkür ediyor ve çalışanlarında başarılar diliyoruz.” ifadelerine yer verdi.
 

Editör: Nezahat Fırıncıoğulları