Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz, Avcılar Mahallesi ve Sutaşı Mahallesi’nde devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek mahalle sakinlerinin dertlerini, sıkıntılarını ve taleplerini dinledi. 
Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz’ın öncülüğünde ilçenin dört bir yanında birçok farklı mahallede eş zamanlı çalışmalar gerçekleştirdiklerini ifade eden Samandağ Belediyesi ekipleri, “Gerçekleştirdiğimiz hummalı çalışmalar ile ilçenin yol sorununu ortadan kaldırarak modern, kalıcı ve refah yolları vatandaşların hizmetine sunuyoruz.” dediler.
Samandağ Belediyesi tarafından yapılan çalışmaların artarak sürdürüleceğini belirten Başkan Eryılmaz, yaptığı açıklamada; “Bugün Avcılar ile Sutaşı Mahallelerimizi ziyaret ettik. Ziyaretimiz esnasında, vatandaşlarımızla sohbet etme fırsatı yakalamışken, dertlerini, sıkıntılarını ve taleplerini dinleyip, bu talepler yönünde kendilerine bu mahallelerimizde icra edeceğimiz hizmetleri anlattık.
Avcılar ve Sutaşı Mahallesi sakini olan kıymetli vatandaşlarımıza nazik misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyor, tüm vatandaşlarımıza ilçemizin güzide Mahallelerinden selam ve sevgilerimi gönderiyorum.
Samandağ bizimle daha da güzel oluyor.” İfadelerine yer verdi.
Foto-Haber:Uğur Hüzmeli