Afad Haberleri

afad haberleri ve güncel afad gelişmeleri, afad ile ilgili tüm video, afad fotoğrafları ve afad haberleri Cemre Gazetesi sitemizde


Yerel

SP Hatay Milletvekili Doç. Dr. Necmettin Çalışkan, deprem bölgesindeki rezerv alanı uygulamalarına ilişkin Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde sert eleştirilerde bulundu.

Yerel

Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı deprem harcamaları için tahsis ettiği 761, 7 milyar liralık ödeneği 2024 yılı için 1 trilyon...

Yerel

AFAD’ın depremzedelere yaptığı 5 bin TL’lik kira yardımının kesilmesi tepkilere neden oldu. Cumhuriyet Halk Partisi, Saadet Partisi ve İyi Parti...

Yerel

Hatay Valisi Mustafa Masatlı’nın katılımıyla AFAD İl Müdürlüğü toplantı salonunda ‘Deprem Bölgesi İstihdam Değerlendirme Toplantısı’ gerçekleştirildi.

Yerel

Hatay/Samandağ’da “Rezerv Alanları ve TOKİ Konutları” konulu bilgilendirme toplantısı Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Vedat Gürgen’in katılımıyla gerçekleştirildi.

Yerel

Samandağ Kaymakamlığı orta hasarlı bina sahiplerini ilgilendiren AFAD Genelgesi ile ilgili duyuru yayımladı.

Yerel

Depremin ardından o süreçte yıkık, acil yıkılacak ve ağır hasarlı yapılara depremzede vatandaşların eşyalarını tahliye etmek maksadıyla girmesi de yasaklandı.

Yerel

Depremzedelerin yaşadığı ekonomik zorlukların üstesinden gelmesi için başlatılan uygulamalardan biri de AFAD- Kızılay Esen Kart.

Yerel

Basın İlan Kurumu’nun Antakya’da depremden zarar gören gazetelere yaptığı yardım törenle teslim edildi.