CHP Haberleri

CHP haberleri ve güncel CHP gelişmeleri, CHP ile ilgili tüm video, CHP fotoğrafları ve CHP haberleri Cemre Gazetesi sitemizde


Yerel

CHP Samandağ Belediye Başkan Adayı Süleyman Bedir Abacı ve Belediye Meclis Üyesi Adayları seçim çalışmaları kapsamında gazetemizi ziyaret etti.

Yerel

CHP Hatay Milletvekili Nermin Yıldırım Kara, Hatay’daki depremzede yurttaşların ruh sağlığı durumlarına ilişkin araştırma önergesi verdi.

Yerel

CHP Hatay Milletvekili Servet Mullaoğlu, katıldığı bir televizyon programında Hatay ile ilgili soruları cevapladı.

Yerel

Siyasi partiler 31 Mart mahalle idareler seçimleri kapsamında belediye başkanlığı belediye meclis üyeliği aday listelerini ilçe seçim kuruluna teslim etti.

Yerel

CHP Hatay Milletvekili Nermin Yıldırım Kara, TBMM Genel Kurulu’nda konuşulacak olan sağlık alanındaki kanun teklifinin 25. Maddesine ilişkin yazılı bir...

Yerel

CHP’nin 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde yeniden aday gösterdiği Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, bir miting düzenledi.

Yerel

Cumhuriyet Halk Partisi aday tanıtım toplantısında adı ilan edilmeyen Hatay Adayı Lütfü Savaş için son kararı verdi.

Yerel

CHP Hatay Milletvekili Nermin Yıldırım Kara, Erzincan İliç’te yaşanan felaket üzerine basın açıklaması yaptı.

Yerel

Cumhuriyet Halk Partisi Defne Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Özgün, basın mensuplarıyla bir araya gelerek açıklamalarda bulundu.

Yerel

CHP Parti Meclisi (PM), aralarında Samandağ ve Hassa’nın da olduğu 12v5 seçim çevresinde daha belediye başkan adaylarını belirledi.

Yerel

CHP Hatay Milletvekili Nermin Yıldırım Kara, merkezi yönetim bütçesinden yerel yönetimlere ayrılan ödenekler hakkında basın açıklamasında bulundu.

GÜNDEM

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, "Türkiye’yi kucaklamak için yola çıkıyoruz... Türkiye İttifakı" notuyla bir video paylaştı.